O nas

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA jest nową placówką oświatową powstałą w oparciu o zdobyte doświadczenia podczas kilkuletniej pracy z dziećmi.

Przedszkole rozpoczęło swą działalność 8 listopada 2010 r. i po zakończonej w 2013 roku rozbudowie  przystosowane jest dla 90 dzieci.

Naszym celem jest stworzenie przedszkola marzeń - miejsca, w którym dzieci będą czuły się szczęśliwe i bezpieczne, będą wysłuchane oraz zrozumiane.

Pragniemy stworzyć domową atmosferę i jednocześnie zapewnić edukację na jak najwyższym poziomie. Naszym założeniem jest umożliwienie wszechstronnego rozwoju zainteresowań i zdolności.

Chcemy, aby mieli Państwo poczucie, że zostawiają swój największy Skarb - dziecko, pod skrzydłami osób, które całe serce wkładają w pracę z dziećmi.

Wiem jak bardzo lękamy się o bezpieczeństwo swoich dzieci i staramy się je chronić. Sama jestem mamą dwóch chłopców i jestem szczęśliwa, że obaj mogą chodzić do Akademii - nowoczesnego przedszkola o standardach europejskich, gdzie otoczeni są profesjonalną opieką i troską.. Bezpieczeństwo w naszej Akademii gwarantują spełnione normy z odbiorami: ochrony przeciw pożarowej, sanepidu, nadzoru budowlanego i bhp. Dodatkowo wprowadziliśmy profesjonalny system monitoringu. Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka wpisane jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych w Urzędzie Miasta i Gminy Sobótka (Nr 5/2010), a każdy z pedagogów posiada odpowiednie kwalifikacje oraz kurs z udzielania pierwszej pomocy.
Mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności w przedszkolu wdrożony został system jakości HACCP.

" Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat "

Agnieszka Maciejewska