REKRUTACJA  NA  ROK  PRZEDSZKOLNY  2018/2019

PRZYJMUJEMY   ZAPISY  NA WRZESIEŃ DZIECI  Z  ROCZNIKÓW  2015 i 2016.

OD  WRZEŚNIA  TWORZYMY 2 GRUPY  DLA  DZIECI  Z  ROCZNIKA  2015 i 2016.

W  PRZEDSZKOLU  SĄ  4  SALKI  I  4  GRUPY  DZIECI: 3 - LATKI, 4 - LATKI, 5 - LATKI  ORAZ 6 - LATKI.

2,5 - LATEK  ZAPISANY  DO  AKADEMII  PRZECHODZI  ODPOWIEDNIO  PRZEZ  WSZYSTKIE  4  GRUPY  WIEKOWE  3 - LATKI, 4 - LATKI, 5 - LATKI  I  REALIZUJE  OBOWIAZEK  PRZEDSZKOLNY  DLA  DZIECI   6 - LETNICH ( ZERÓWKA ),  A  NASTĘPNIE  IDZIE  DO  SZKOŁY. DLATEGO  WARTO  ZAPISAĆ  DZIECKO  WŁAŚNIE  DO  AKADEMII.

ZGODNIE  Z  USTAWĄ  O  SYSTEMIE  OŚWIATY -  W  PRZEDSZKOLU  NIEPUBLICZNYM - AKADEMIA  PRZEDSZKOLAKA - OBOWIĄZEK  PRZEDSZKOLNY  MOGĄ  REALIZOWAĆ  6 - LATKI ( ZERÓWKA ).

ZAPEWNIAMY  OPIEKĘ  NAD  DZIECKIEM  W  GODZ. 6.30 - 17.15

(  10 h i 45 min. !!! )

ZE  WZGLĘDU  NA  POTRZEBY  PRACUJĄCYCH  RODZICÓW  NASZE PRZEDSZKOLE  JEST  OTWARTE  W  LIPCU  I  SIERPNIU.

CZESNE 265 ZŁ / MIESIĄC WE WSZYSTKICH 4 GRUPACH WIEKOWYCH.

W KAŻDEJ GRUPIE SĄ 2 PANIE.

NASZE  PRZEDSZKOLAKI  KOCHAJĄ  SWOJE  PANIE  NAUCZYCIELKI :)

W  AKADEMII MAMY PRZYJAZNĄ JADALNIĘ, BEZPIECZNE  SCHODY  I  KOMFORTOWE  TOALETY  DLA  DZIECI   BEZPOŚREDNIO  PRZY  SALACH  !!!

DYSPONUJEMY SZEROKĄ OFERTĄ ZAJĘĆ DODATKOWYCH :) JEST ICH AŻ 10 DO WYBORU.

MAMY MONITOROWANE  SALE !!!

PIERWSZEŃTWO  PRZYJĘCIA  DO  AKADEMII  MAJĄ  DZIECI  ZAPISANE  JUŻ  TERAZ.

ZAPISZ  SWOJE  DZIECKO  DO  PRZEDSZKOLA  NIEPUBLICZNEGO  AKADEMIA  PRZEDSZKOLAKA.