O nas

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA jest nową placówką oświatową powstałą w oparciu o zdobyte doświadczenia podczas kilkunastoletniej pracy z dziećmi. 

    Przedszkole rozpoczęło swą działalność 8 listopada 2010 r. i po zakończonej w 2013 roku rozbudowie  przystosowane jest dla 90 dzieci.

    Naszym celem jest stworzenie przedszkola marzeń - miejsca, w którym dzieci będą czuły się szczęśliwe i bezpieczne, będą wysłuchane oraz zrozumiane.

   Pragniemy stworzyć domową atmosferę i jednocześnie zapewnić edukację na jak najwyższym poziomie. Naszym założeniem jest umożliwienie wszechstronnego rozwoju zainteresowań i zdolności.

    Chcemy, aby mieli Państwo poczucie, że zostawiają swój największy Skarb - dziecko, pod skrzydłami osób, które całe serce wkładają w pracę z dziećmi.   
    Wiem jak bardzo lękamy się o bezpieczeństwo swoich dzieci i staramy się je chronić. Sama jestem mamą dwóch chłopców i jestem szczęśliwa, że obaj mogli chodzić do Akademii - nowoczesnego przedszkola o standardach europejskich, gdzie otoczeni są profesjonalną opieką i troską. Bezpieczeństwo w naszej Akademii gwarantują spełnione normy z odbiorami: ochrony przeciw pożarowej, sanepidu, nadzoru budowlanego i bhp. Dodatkowo wprowadziliśmy profesjonalny system monitoringu. Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka wpisane jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych w Urzędzie Miasta i Gminy Sobótka (Nr 5/2010), a każdy z pedagogów posiada odpowiednie kwalifikacje oraz kurs z udzielania pierwszej pomocy. Mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności w przedszkolu wdrożony został system jakości HACCP.  

 

" Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat "

 Janusz Korczak

 

Z poważaniem

Agnieszka Maciejewska

Script logo